Унікальність сучасної архітектури [Текст] : Грандіозні інженерні думки: путівник. В. 1. - Дніпропетровськ : КЗК "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей", 2013. - 4 с. : іл.

Изобразительное искусство

До теми 11

Віршована література

Русский язык

Сторінки підручника містять рамки-рубрики з виділенням активної лексики, нового граматичного явища, зі списком корисних фраз або інструкцією щодо створення того чи іншого виду писемної комунікації, з порадою про застосування певної навчальної стратегії тощо

Діяльність спеціаліста відділу (управління) освіти

У книзі розглядаються питання змісту та організації діяльності спе¬ціаліста районного (міського) управління освіти в сучасному суспільному й освітньому просторі. На основі узагальнення наукових засад і практичного досвіду розкри¬ваються проблеми управління якістю освіти в регіоні, особливості інспекту¬вання освітніх закладів, акцентується увага на алгоритмізації як важливому факторі якісної організації праці управлінця. Адресується працівникам управлінь освіти, керівникам навчальних за¬кладів, науковцям, працівникам системи післядипломної педагогічної освіти.