Рабочая тетрадь по черчению

Учебники

Рабочая тетрадь предназначена для закрепления графических знаний и умений, приобретаемых при изучении черчения. Она содержит минимальное количество заданий по основным темам курса. Работать с тетрадью можно в классе и дома.
На каждом развороте тетради указана тема курса, по которой разработано задание, и оставлено место для его выполнения.

Українська мова: підручник для 8 класу

Матеріал підручника розбито на параграфи, які різняться за темами уроку. Перед опрацюванням кожної теми слід ретельно ознайомитись з невеличким дослідженням, яке допоможе вам краще зрозуміти суть самої теми. Після цього варто уважно прочитати теоретичний матеріал та осмислити все прочитане, виділивши з цього нову інформацію і ту, яку ви вже вивчали у попередніх класах.

Українська мова: підручник для 5 класу

Завданням підручника є розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.

фізика 10 клас, рівень стандарту

Інструкція з безпеки для учнів під час проведення занять у кабінеті фізики 1 Загальні положення 1.1. У кабінеті фізики слід суворо дотримуватися правил безпеки та правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, установлених норм і режимів праці та відпочинку. 1.2. У кабінеті фізики можна перебувати тільки у присутності вчителя або лаборанта. 1.3. Про кожний нещасний випадок, що трапився під час проведення занять із фізики, слід негайно повідомити вчителя. 1.4. Про вихід із ладу або несправність обладнання слід негайно повідомити вчителя. 2 Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях 2.1. У разі травмування, нездужання тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.2. У разі виникнення загоряння, пожежі тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.3. У випадку евакуації чітко виконуйте розпорядження вчителя. 3 4 Вимоги безпеки під час роботи Вимоги безпеки перед початком роботи 3.1. Чітко з’ясуйте порядок і правила безпечного проведення досліду. 3.2. Звільніть робоче місце від усіх не потрібних для роботи предметів і матеріалів. 3.3. Перевірте наявність і надійність з’єднувальних провідників, приладів та інших предметів, необхідних для виконання роботи. 3.4. Починайте виконувати роботу тільки з дозволу вчителя. 3.5. Виконуйте тільки ті завдання, які передбачені в роботі або доручені вчителем. 4.1. Працюйте лише на своєму робочому місці. 4.2. Будьте уважні й дисципліновані, точно виконуйте вказівки вчителя. 4.3. Розміщуйте прилади, матеріали, обладнання на своєму робочому місці так, щоб запобігти їх падінню або перекиданню. 4.4. Під час проведення дослідів не допускайте граничних навантажень вимірювальних приладів. 4.5. Стежте за справністю всіх кріплень у приладах і пристроях. Не торкайтесь обертових частин машин і не нахиляйтеся над ними. 4.6. Для складання експериментальних установок користуйтеся провідниками з клемами й запобіжними чохлами з міцною ізоляцією та без видимих пошкоджень.