7 класс

Розробка уроку для 7 класу в якій пропонується розглянути повість М. Стельмаха "Гуси ілебеді летять"з використанням інтерактивних методів навчання.

Українська мова 7 клас

Підручник укладено відповідно до нової програми з української мови для 7 класу. Навчальний матеріал спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Принцип особистої зорієнтованості навчання реалізовано через такі форми роботи, як дослідження, робота в групах, само- оцінювання.

Підручник англійської мови 10 клас (рівень стандарту)

Підручник англійської мови Карпюк 10 клас (рівень стандарту) для учнів І-ІІ курсів ПТНЗ

Пісня Марусі Чурай

здати під час сесії, консультації або надіслати відео за адресою [email protected]