Жизнь замечательных людей. Часть 47

Хуарес (И. Лаврецкий)
Хрущев (Уильям Таубман)
Хосе Рисаль (Игорь Подберезский)
Хогарт (Михаил Герман)
Хо Ши Мин (Евгений Кобелев)
Хемингуэй (Борис Грибанов)
Хачатур Абовян (Вагаршак Тер-Ваганян)
Хайдеггер. Германский мастер и его время (Рюдигер Сафрански)

Калініна, Л. В. Англійська мова [Текст] : підручники для 5-го кл.загальноосвіт. навч. шк. з поглибленим вивченням англійської мови. / Л. В, Калініна, І. В. Самойлюкевич. – К . : Генеза, 2013. – 256 с. : іл.

Знайомимося зі Scratch

Скретч розроблено групою Lifelong Kindergarten Медіа лабораторії MIT (Massachusetts Institute of Technology ). Група розробляє нові технології, розраховані на дітей та підлітків, що поєднують навчання з грою і відкривають нові можливості щодо творчості, навчання та розвитку.